Event Filters

Clear Filters

Team

Division

Day

Venue + Court

Venue

Court

Mid Ohio Classic (2019)

by Ohio Basketball

Columbus, OH

Apr 12-14, 2019

Teams
Highlights
Replays

BallerTV will only be covering Hillard Bradley HS, Reynoldsburg Livingston, Pickerington Central HS, and Pickerington North HS

BallerTV will only be covering Hillard Bradley HS, Reynoldsburg Livingston, Pickerington Central HS, and Pickerington North HS

1 Vision Academy

Division: 11th-12th Grade Boys

1 Vision Academy

Division: 9th Grade Boys

2021 All Indy Gym Rats Grey

Division: 10th Grade Boys

Advanced Game

Division: High School Girls

Air Attack

Division: High School Girls

All Ohio Black

Division: 6th Grade Boys

ALL Ohio Black 15U

Division: 9th Grade Boys

All Ohio Black 16U

Division: 10th Grade Boys

All Ohio Black 17U

Division: 11th-12th Grade Boys

All Ohio Case

Division: 9th Grade Boys

All Ohio Red 15U

Division: 10th Grade Boys

All Ohio Red 16U

Division: 11th-12th Grade Boys

All Ohio Red 17U

Division: 11th-12th Grade Boys

All Ohio White

Division: 6th Grade Boys

Ambition Gold

Division: 9th Grade Boys

BBA Splash

Division: 11th-12th Grade Boys

Big Prophets

Division: 11th-12th Grade Boys

BTC Prophets

Division: 10th Grade Boys

BTC Trojans

Division: 8th Grade Boys

Bulldogs

Division: 10th Grade Boys

CAP CITY QUEENS

Division: 8th-9th Grade Girls

CAP CITY QUEENS

Division: 6th Grade Girls

CAP CITY QUEENS-4th

Division: 5th Grade Girls

Capital City Comets 2023

Division: 8th-9th Grade Girls

Capital City Comets-BANKS

Division: High School Girls

Caveman Academy

Division: 5th Grade Boys

Caveman Academy

Division: 8th Grade Boys

Caveman Acadmey

Division: 4th Grade Boys

Charging 1 Way

Division: 10th Grade Boys

Cincinnati Royals - Berlekamp

Division: 10th Grade Boys

Cincinnati Royals - Sebastian

Division: 9th Grade Boys

Cincinnati Wolves

Division: 10th Grade Boys

Cincy Rockerz Elite

Division: 10th Grade Boys

Cincy Rockerz Elite

Division: 11th-12th Grade Boys

Cleveland Dominators

Division: 11th-12th Grade Boys

Club1 Green 2023

Division: 8th Grade Boys

CLUB OHIO

Division: 9th Grade Boys

CLUB OHIO

Division: 8th Grade Boys

CLUB OHIO

Division: 11th-12th Grade Boys

CLUB OHIO BASKETBALL

Division: 10th Grade Boys

Columbus 101 Basketball

Division: 9th Grade Boys

Columbus 101 Basketball

Division: 11th-12th Grade Boys

Columbus 101 Basketball

Division: 7th Grade Boys

Complete Ballers

Division: 10th Grade Boys

CYEC Monarchs

Division: 11th-12th Grade Boys

D1 Greyhounds WTTNL

Division: 9th Grade Boys

Dayton Brigade

Division: 6th Grade Boys

Dayton Gunners

Division: 11th-12th Grade Boys

Dayton Metro

Division: 11th-12th Grade Boys

Dayton Metro 6th Grade

Division: 6th Grade Boys

Dayton Metro Booky

Division: 11th-12th Grade Boys

Dayton Metro English

Division: 10th Grade Boys

Donald M Graham and Associates

Division: 10th Grade Boys

EG10 Basketball Club

Division: 8th Grade Boys

Elite Ballers

Division: 7th Grade Boys

Elite Splash

Division: 10th Grade Boys

Erie Ice

Division: 8th Grade Boys

Erie Ice

Division: 4th Grade Boys

Erie Ice

Division: 5th Grade Boys

Erie ICE

Division: 11th-12th Grade Boys

Erie Ice 10th

Division: 10th Grade Boys

Erie Ice 7th

Division: 7th Grade Boys

Erie Ice 9th

Division: 9th Grade Boys

Extreme Heat 2021

Division: 10th Grade Boys

Extreme Heat 2024

Division: 7th Grade Boys

Findlay Bombers

Division: High School Girls

Full Court Ballers

Division: 11th-12th Grade Boys

Green Storm

Division: 8th Grade Boys

Gunner Elite

Division: 4th Grade Boys

Gunner Elite Green

Division: 6th Grade Boys

Gunner Elite Green

Division: 8th Grade Boys

Gunner Elite Grey

Division: 8th Grade Boys

Gunner Elite Grey

Division: 6th Grade Boys

Gunners Elite

Division: 11th-12th Grade Boys

Hard Work basketball

Division: 11th-12th Grade Boys

Hardwork Basketball-Blue

Division: 10th Grade Boys

Hard Work basketball Blue

Division: 10th Grade Boys

HardWork White 16u

Division: 10th Grade Boys

Hidden Gems Black

Division: 7th Grade Boys

Hidden Gems Black

Division: 11th-12th Grade Boys

Hidden Gems Grey

Division: 11th-12th Grade Boys

Hidden Gems Orange

Division: 10th Grade Boys

Hidden Gems Orange

Division: 9th Grade Boys

Hidden Gems White

Division: 11th-12th Grade Boys

Hoop City Ohio

Division: 9th Grade Boys

HoopstersGuice

Division: 10th Grade Boys

Hoopsters Guise

Division: 10th Grade Boys

Indiana Legends

Division: 10th Grade Boys

Indiana Legends 2020

Division: 11th-12th Grade Boys

Indiana Legends 2022

Division: 9th Grade Boys

Intact

Division: 4th Grade Boys

Intact

Division: 8th Grade Boys

Intact

Division: 5th Grade Boys

Intact

Division: 6th Grade Boys

Intact Black

Division: 3rd Grade Boys

Intact Red

Division: 3rd Grade Boys

JSBA Grey

Division: 11th-12th Grade Boys

JSBA Grey

Division: 8th Grade Boys

JSBA Grey

Division: 6th Grade Girls

JSBA Grey

Division: High School Girls

Kentucky Defenders

Division: 10th Grade Boys

Kentucky Defenders

Division: 11th-12th Grade Boys

Kentucky Yellowjackets

Division: 9th Grade Boys

King of the Court

Division: 9th Grade Boys

King of the Court

Division: 8th Grade Boys

King of the Court

Division: 11th-12th Grade Boys

King of the Court

Division: 10th Grade Boys

KY Select

Division: 11th-12th Grade Boys

KY Select

Division: 9th Grade Boys

KY Select

Division: 10th Grade Boys

LBC

Division: 11th-12th Grade Boys

Limitless 17U

Division: 11th-12th Grade Boys

MARSHALL WARRIORS 7TH GRADE BOYS 2024

Division: 7th Grade Boys

Marvels

Division: 9th Grade Boys

Marvels

Division: 9th Grade Boys

Mid Ohio Magic

Division: 11th-12th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Banaszak

Division: 6th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Barb/Brenning

Division: 7th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Beard

Division: 11th-12th Grade Boys

Mid Ohio Pumas- Bensen

Division: 11th-12th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Collins

Division: 6th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Craig

Division: 5th Grade Boys

Mid Ohio Pumas- Dunlevy

Division: 8th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Erwine

Division: 9th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Etzler

Division: 8th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Gast

Division: 9th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Gilliland

Division: 10th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Guth

Division: 4th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Jackson/Hedgepeth

Division: 8th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Justice

Division: 11th-12th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Laslo

Division: 8th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - McClure/Norris

Division: 7th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - McElroy

Division: 9th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Meister

Division: 7th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Mills

Division: 10th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Moore/Kummer

Division: 5th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Morgan

Division: 7th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Paris

Division: 9th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Ransom

Division: 8th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Richards

Division: 5th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Ross/Norris

Division: 10th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Sayre/Sever

Division: 6th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Seemann

Division: 10th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Sheldon

Division: 9th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Smith

Division: 6th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Staib/Keys

Division: 11th-12th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Sullivan

Division: 11th-12th Grade Boys

Mid Ohio Pumas - Turner

Division: 4th Grade Boys

Miller Factory

Division: 11th-12th Grade Boys

Miller Factory

Division: 4th Grade Boys

Miller Factory

Division: 10th Grade Boys

Miller Factory

Division: 5th Grade Boys

Miller Factory

Division: 7th Grade Boys

Miller Factory ( Coach Reese)

Division: 11th-12th Grade Boys

Mobile Warriors

Division: 11th-12th Grade Boys

NEO SWISH

Division: 7th Grade Boys

Next Level Hoops 16u

Division: 10th Grade Boys

Next Level Hoops 17u

Division: 11th-12th Grade Boys

NOVA Village- Budd

Division: 10th Grade Boys

NOVA Village- Faieta

Division: 10th Grade Boys

NOVA Village- Mobley

Division: 10th Grade Boys

NOVA Village- Reavish

Division: 10th Grade Boys

NOVA Village- Schmitz

Division: 8th Grade Boys

NWDB (Northwest Dayton Basketball)

Division: 9th Grade Boys

OEBA-Righter

Division: 11th-12th Grade Boys

OEBA Stennett

Division: 10th Grade Boys

OEBA-Stennett

Division: 11th-12th Grade Boys

Ohio Bulldogs

Division: 10th Grade Boys

Ohio Bulldogs

Division: 11th-12th Grade Boys

Ohio Elite

Division: 10th Grade Boys

Ohio Elite

Division: 5th Grade Girls

Ohio Force

Division: 11th-12th Grade Boys

Ohio Future Red Carr

Division: 8th-9th Grade Girls

Ohio Future Red Hendershott

Division: 8th-9th Grade Girls

Ohio Future Red Jones

Division: 7th Grade Girls

Ohio Future Red Stoneking

Division: 7th Grade Girls

Ohio Future Red Wilson

Division: 5th Grade Girls

Ohio Future Red Zeller

Division: High School Girls

Ohio Hoop City

Division: 10th Grade Boys

Ohio Hoopsters

Division: 7th Grade Boys

Ohio Hoopsters

Division: 6th Grade Boys

Ohio Hoopsters

Division: 8th Grade Boys

Ohio Hoopsters Guice

Division: 10th Grade Boys

Ohio Hoopsters Hill

Division: 9th Grade Boys

Ohio Hoopsters Mead

Division: 9th Grade Boys

Ohio Hoopsters Taylor

Division: 9th Grade Boys

Ohio Hoopsters Wofford

Division: 11th-12th Grade Boys

Ohio Hustle Bratton

Division: 10th Grade Boys

Ohio Hustle Henry

Division: 7th Grade Boys

Ohio Hustle Lee

Division: 9th Grade Boys

Ohio Hustle Link

Division: 8th Grade Boys

Ohio Hustle Little

Division: 9th Grade Boys

Ohio Hustle Ruffin

Division: 8th Grade Boys

Ohio Hustle Tackett

Division: 10th Grade Boys

Ohio Hustle Thomas

Division: 9th Grade Boys

Ohio Lady Hoopsters - Richardson

Division: High School Girls

Ohio Phenom Academy

Division: 9th Grade Boys

Ohio Phenom Academy

Division: 11th-12th Grade Boys

Ohio Players

Division: 10th Grade Boys

Ohio Players

Division: 11th-12th Grade Boys

Ohio Rebels

Division: 3rd Grade Boys

Ohio Rebels

Division: 5th Grade Boys

Ohio Running Rebels

Division: 11th-12th Grade Boys

Ohio Splash

Division: High School Girls

Ohio Sports Plus 21 Jump Shot

Division: 8th-9th Grade Girls

Ohio Sports Plus Jackson

Division: 6th Grade Boys

Ohio Stars

Division: 8th Grade Boys

Ohio Stars Elite - Slaven

Division: 8th Grade Boys

Ohio Stars Elite- Thompson

Division: 10th Grade Boys

Ohio Varsity

Division: 8th Grade Boys

Ohio Varsity 15U

Division: 9th Grade Boys

Ohio Varsity 15U Gibson

Division: 9th Grade Boys

OhioVarsity 16U

Division: 10th Grade Boys

Ohio Varsity 17U

Division: 11th-12th Grade Boys

OHIO VIKINIGS

Division: 7th Grade Boys

OPA - Talbert (NEO)

Division: 11th-12th Grade Boys

Parma Splash

Division: 5th Grade Girls

Parma Splash

Division: 9th Grade Boys

Phenom

Division: 10th Grade Boys

Pittsburgh Crunch

Division: 9th Grade Boys

PK Flash Ohio

Division: 11th-12th Grade Boys

RB3

Division: 11th-12th Grade Boys

RUAA

Division: 4th Grade Boys

RUAA

Division: 7th Grade Boys

RUAA

Division: 3rd Grade Boys

Rush Elite 2021

Division: High School Girls

Rush Elite 2024

Division: 7th Grade Girls

RYZE Athletics

Division: 6th Grade Girls

RYZE Athletics

Division: 7th Grade Girls

Sandusky Bay Scrappers

Division: 6th Grade Boys

Seo Irish

Division: 10th Grade Boys

SEO Irish

Division: 9th Grade Boys

Shining Stars Bailey

Division: 9th Grade Boys

Shining Stars Harris

Division: 10th Grade Boys

Shining Stars Jelinek

Division: 11th-12th Grade Boys

Shining Stars Minor

Division: 9th Grade Boys

Shining Stars Price

Division: 11th-12th Grade Boys

Shining Stars Price

Division: 10th Grade Boys

Shining Stars Price

Division: 9th Grade Boys

Smac Akron 2023 McKnight

Division: 8th-9th Grade Girls

SMAC Akron - Callaway

Division: 5th Grade Boys

SMAC Akron - Mansel

Division: 7th Grade Boys

SMAC Attack

Division: 11th-12th Grade Boys

SMAC Believe

Division: 7th Grade Girls

SMAC Central OH

Division: 6th Grade Girls

SMAC Central OH Hockman

Division: High School Girls

Smac Flyght

Division: 5th Grade Boys

SMAC Garner

Division: 7th Grade Boys

SMAC Huskies

Division: 5th Grade Girls

SMAC Primetime 2020

Division: 11th-12th Grade Boys

SMAC Sisters Orange

Division: 7th Grade Girls

Stamina

Division: 9th Grade Boys

Stamina Black

Division: 8th Grade Boys

Stamina Gold

Division: 8th Grade Boys

TC Elite

Division: 9th Grade Boys

TC Elite

Division: 11th-12th Grade Boys

TC Elite

Division: 5th Grade Boys

TC Elite

Division: 6th Grade Boys

TC Elite

Division: 4th Grade Boys

TC Elite

Division: 7th Grade Boys

TC Elite - Heathcock

Division: 8th Grade Boys

TC Elite - Marting

Division: 8th Grade Boys

Team Clutch

Division: 9th Grade Boys

Team Cure Gilchrist

Division: High School Girls

Team Huddle - Cousy

Division: High School Girls

The Ville

Division: 11th-12th Grade Boys

TMPW Xplorers

Division: 11th-12th Grade Boys

Togs

Division: 10th Grade Boys

Tranzition

Division: 11th-12th Grade Boys

Tranzition

Division: 10th Grade Boys

Tri State Assault 2024

Division: 7th Grade Boys

United Basketball

Division: 10th Grade Boys

Urban Impact 2020

Division: 11th-12th Grade Boys

Urban Impact 2022

Division: 9th Grade Boys

Urban Impact 2023

Division: 8th Grade Boys

WestSide Storm Elite

Division: 9th Grade Boys

WV Elite (Wheeling, WV)

Division: 10th Grade Boys

WV Togs-Team Carter

Division: 10th Grade Boys

Youngstown Prospects

Division: 8th Grade Boys

No available teams!

Filter

There was a problem with your order

We could not process your order.

Loading