Replays
-
WV Thunder 2025 Girls puts down Slaam 8th Girls with the 41-13 victory
-
Caveman Highlanders 11th Boys 58 BSA HS Boys - Rogers 38
-
BSA 12U Girls - Dizon steps up for 22-12 win over Drill 4 Skill 12U Girls - Alvetro
-
WPA Bruins 11th Girls Nesbit wins 39-31 over Slaam 11th Girls Grate
-
Cavs-Simmons 15U Boys with a win over BC Select 14/15U Boys, 59-36
-
Staten Island Sharks 17U Boys wins 57-37 over BSA HS Boys - Rogers
-
Urban Impact 16U Boys 36 BSA HS Boys - Scorp 29
-
WPA Bruins 11U Girls triumphant over Pitt Vipers 10U Girls, 13-4
-
Drill 4 Skill 7th Girls - Mooney 18 Slaam 7th Girls Norman 16
-
Caveman Academy 7th Boys defeats BSA 13U Boys - Scorp, 64-37
-
WV Thunder 2025 Girls 40 WPA Bruins 8th Girls Gallagher 32
-
Sim's Raiders Showtime 15U Boys picks up the 55-47 win against Penn Hills 9th Boys
-
BSA 12/13U Boys - Anderson (Jesse) 37 BSA 12/13U Boys - Castelluci (Carlo) 31
-
ESF 16U Boys getting it done in win over FCAA 10th Boys Murphy, 57-44
-
Slaam 4th Girls Kontul wins 33-4 over Pitt Vipers 10U Girls
-
412 Hype 8th Boys defeats Drill 4 Skill 8th Boys - Kaverman, 38-14
-
Staten Island Sharks 17U Boys 67 Caveman Highlanders 11th Boys 58
-
Court Soldiers MS Girls - Adams (Jesse) wins 14-13 over WPA Bruins 8th Girls McCoy
-
Urban Impact 14U Boys 47 BSA 14U Boys - Catania 13
-
Slaam 6th Girls Woodson puts down BSA 12U Girls - Dizon with the 35-13 victory
-
Urban Impact 16U Boys 59 Sharpsburg 16U Boys 40
-
School of Hoops 17U Boys emerges victorious in matchup against 212 17U Boys, 63-51
-
Slaam 7th Girls Norman victorious over WPA Bruins 8th Girls McCoy, 24-13
-
WPA Bruins 10th Girls Benton triumphant over Tussey Mtn 16U Girls, 42-25
-
Staten Island Sharks 17U Boys defeats Macs 17U Boys, 64-60
-
Macs 17U Boys emerges victorious in matchup against Dribble Kings 17U Boys, 54-47
-
Next Level Hoops 17U Boys wins 65-27 over PA Elite 17U Boys
-
Staten Island Sharks 17U Boys defeats 212 17U Boys, 72-62
-
WPA Bruins 11U Girls 19 Slaam 4th Girls Matt 10
-
Slaam 5th Girls Grate emerges victorious in matchup against Slaam 4th Girls Kontul, 33-7
-
Slaam 4th Girls Kontul defeats Lady Rams 11U Girls, 20-7
-
Chaos 10/11U Girls gets the victory over Lady Rams 11U Girls, 34-9
-
Slaam 5th Girls Grate victorious over WPA Bruins 11U Girls, 26-23
-
Slaam 4th Girls Matt getting it done in win over WPA Bruins 11U Girls, 20-16
-
WPA Bruins 10th Girls Benton wins 55-10 over Court Soldiers HS Girls - Edwards
-
Slaam 10th Girls Kaiser 39 Court Soldiers HS Girls - Edwards 14
-
Dribble Kings 17U Boys defeats Caveman Highlanders 11th Boys, 52-51
-
Next Level Hoops 17U Boys defeats TNBA Demons 17U Boys - Reddy, 41-40
-
Slaam 10th Girls Reighard steps up for 54-11 win over Tussey Mtn 16U Girls
-
BSA 13U Boys - Scorp emerges victorious in matchup against Drill 4 Skill 7th Boys - Walsh, 42-34
-
Next Level Hoops 17U Boys with a win over Dribble Kings 17U Boys, 47-23
-
Staten Island Sharks 17U Boys wins 61-47 over Next Level Hoops 17U Boys
-
Next Level Hoops 17U Boys wins 72-32 over BSA 16/17U Boys - Nee
-
Slaam 6th Girls Woodson wins 27-12 over Drill 4 Skill 12U Girls - Alvetro
-
TNBA Demons 17U Boys - Reddy getting it done in win over School of Hoops 17U Boys, 81-61
-
Dribble Kings 17U Boys steps up for 46-36 win over BSA HS Boys - Rogers
-
Urban Impact 15U Boys emerges victorious in matchup against BSA HS Boys - Catania, 28-21
-
212 17U Boys 59 TNBA Demons 17U Boys - Reddy 43
-
BSA 12/13U Boys - Anderson (Jesse) emerges victorious in matchup against Crossfire 12U Boys, 44-15
-
WPA Bruins 8th Girls Gallagher getting it done in win over Maltaa 14U Girls, 41-34
-
WPA Bruins 9th Girls Fairman defeats Court Soldiers North 15U Girls - Castelluci (Carlo), 50-11
-
Shaler 15U Boys wins 53-51 over Tigers Future Stars 15U Boys
-
WV Thunder 2025 Girls wins 48-29 over Chaos 8th Girls
-
Urban Impact 16U Boys 57 FCAA 10th Boys Johnson 40
-
WV Miners 12U Boys picks up the 45-21 win against BSA 12/13U Boys - Anderson (Jesse)
-
BSA HS Boys - Scorp triumphant over FCAA 10th Boys Johnson, 61-50
-
Get Ranked 15U Boys 39 BSA 15/16U Boys - Nee (Jesse) 37
-
Slaam 9th Girls Barlow wins 45-12 over BSA HS Girls - Dizon
-
ICC Truth 15U Girls defeats Court Soldiers North 15U Girls - Castelluci (Carlo), 14-0
-
ESF 16U Boys defeats Team 304 16U Boys, 62-55
-
BSA 15/16U Boys - Nee (Jesse) wins 32-25 over BSA HS Boys - Catania
-
Slaam 11th Girls Grate wins 46-43 over WPA Bruins 11th Girls Zeise
-
Slaam 9th Girls Woodson wins 50-20 over BSA HS Girls - Dizon
-
WPA Bruins 8th Girls Davis wins 49-21 over K-Smack 8th Girls
-
Sharpsburg 16U Boys getting it done in win over Team 304 16U Boys, 47-45
-
ESF 13U Boys steps up for 62-33 win over Caveman Academy 7th Boys
-
BSA 15U Boys - Scorp defeats Sim's Raiders Showtime 15U Boys, 51-44
-
Drill 4 Skill 7th Girls - Mooney defeats WPA Bruins 8th Girls McCoy, 34-15
-
Slaam 9th Girls Barlow wins 47-8 over Court Soldiers North 15U Girls - Castelluci (Carlo)
-
WPA Bruins 11th Girls Cash 58 Chaos HS Girls 21
-
WPA Bruins 10th Girls Benton victorious over Slaam 10th Girls Reighard, 52-30
-
WPA Bruins 8th Girls Gallagher 47 212 8th Girls 20
-
WPA Bruins 8th Girls Gallagher defeats Chaos 8th Girls, 56-38
-
Tigers Future Stars 15U Boys vs FCAA 9th Boys Pinkney
-
4G 12U Boys with a win over Bassman Ballers 12U Boys, 44-12
-
FCAA 9th Boys Pinkney defeats WV Renegades Elite 15U Boys, 56-24
-
Crossfire 12U Boys gets the victory over Bassman Ballers 12U Boys, 21-16
-
ICC Truth 15U Girls 15 Court Soldiers North 15U Girls - Castelluci (Carlo) 0
-
WPA Bruins 11th Girls Zeise wins 56-18 over Tussey Mtn HS Girls
-
Tigers Future Stars 15U Boys picks up the 59-44 win against The Pack 15U Boys
-
Drill 4 Skill 7th Girls - Mooney wins 18-8 over Court Soldiers MS Girls - Adams (Jesse)
-
Slaam 9th Girls Woodson getting it done in win over WPA Bruins 9th Girls Fairman, 48-37
-
Slaam 10th Girls Dibble defeats Tussey Mtn 16U Girls, 46-13
-
WPA Bruins 10th Girls Benton 44 Drill 4 Skill HS Girls - Fusetti 13
-
WV Miners 12U Boys defeats BSA 12/13U Boys - Castelluci (Carlo), 29-25
-
Shaler 15U Boys vs WV Renegades Elite 15U Boys
-
Central PA Fury 16U Girls emerges victorious in matchup against WPA Bruins 10th Girls Coddington, 41-37
-
Central PA Fury 16U Girls vs Slaam 10th Girls Kaiser
-
Penn Hills 8th Boys emerges victorious in matchup against BSA 14U Boys - Adams (Jesse), 44-25
-
ESF 12U Boys picks up the 32-28 win against WV Miners 12U Boys
-
FCAA 13/14U Boys Brown defeats ESF 14U Boys, 61-48
-
Team Barjolo 14U Girls wins 33-31 over K-Smack 8th Girls
-
Slaam 10th Girls Dibble defeats 585 Bobcats HS Girls, 41-17
-
Slaam 5th Girls Grate wins 43-3 over Lady Rams 11U Girls
-
FCAA 13/14U Boys Brown getting it done in win over ESF 14U Boys, 71-47
-
BSA 14U Boys - Adams (Jesse) triumphant over Drill 4 Skill 8th Boys - Kaverman, 27-22
-
Drill 4 Skill HS Girls - Fusetti emerges victorious in matchup against WPA Bruins 10th Girls Coddington, 42-38
-
Slaam 4th Girls Matt gets the victory over Pitt Vipers 10U Girls, 40-5
-
WPA Bruins 8th Girls Davis 52 Team Barjolo 14U Girls 16
-
ESF 12U Boys wins 36-24 over BSA 12/13U Boys - Castelluci (Carlo)
-
ESF 12U Boys steps up for 47-16 win over Drill 4 Skill 7th Boys-Walsh
-
ICC Truth 15U Girls defeats Court Soldiers North 15U Girls - Castelluci (Carlo), 47-7
-
BC Select 14U Boys wins 56-55 over BSA 14U Boys - Catania
-
Slaam 8th Girls defeats WPA Bruins 8th Girls Davis, 37-33
-
WPA Bruins 8th Girls Davis vs WPA Bruins 8th Girls Gallagher
-
212 12/13U Boys 45 PA Elite 13U Boys 19
-
WPA Bruins 11th Girls Nesbit emerges victorious in matchup against Slaam 11th Girls Norman, 49-16
-
WV Thunder 2025 Girls 44 Maltaa 14U Girls 16
-
Drill 4 Skill 7th Girls - Mooney getting it done in win over Slaam 7th Girls Norman, 24-12
-
Drill 4 Skill HS Girls - Fusetti triumphant over Slaam 10th Girls Kaiser, 44-43
-
WPA Bruins 9th Girls Fairman 53 CrossOver 15U Girls 14
-
Slaam 11th Girls Grate defeats Chaos HS Girls, 49-25
-
Caveman Academy 7th Boys picks up the 61-32 win against Coast2Coast 13U Boys
-
WV Miners 12U Boys 37 BSA 12/13U Boys - Anderson (Jesse) 20
-
Slaam 8th Girls with a win over Team Barjolo 14U Girls, 40-20
-
FCAA 9th Boys Pinkney defeats Shaler 15U Boys, 55-35
-
WPA Bruins 10th Girls Benton defeats Slaam 10th Girls Dibble, 55-45
-
ESF 13U Boys with a win over 212 12/13U Boys, 76-27
-
304 Select 14U Boys wins 44-43 over BSA 14U Boys - Catania
-
Penn Hills 8th Boys victorious over Urban Impact 14U Boys, 50-46
-
Slaam 10th Girls Dibble 54 Drill 4 Skill HS Girls - Fusetti 34
-
Penn Hills 8th Boys wins 65-40 over 4G 14U Boys
-
FCAA 10th Boys Johnson steps up for 54-31 win over Team 304 16U Boys
-
Chaos 10/11U Girls wins 19-4 over Slaam 4th Girls Kontul
-
Cavs-Simmons 15U Boys 45 BSA HS Boys - Catania 29
-
Slaam 10th Girls Dibble defeats 585 Bobcats HS Girls, 60-27
-
Tigers Future Stars 15U Boys steps up for 51-32 win over FCAA 9th Boys Pinkney
-
ESF 12U Boys victorious over Bassman Ballers 12U Boys, 48-11
-
Slaam 10th Girls Dibble 44 585 Bobcats HS Girls 42
-
Shaler 15U Boys defeats WV Renegades Elite 15U Boys, 53-27
-
Urban Impact 16U Boys victorious over ESF 16U Boys, 45-41
-
Urban Impact 16U Boys wins 52-33 over BSA HS Boys - Scorp
-
BSA 14U Boys - Dizon 50 304 Select 14U Boys 44
-
Wheeling HS Girls puts down Slaam 11th Girls Norman with the 73-59 victory
-
BSA HS Boys - Catania wins 39-38 over Urban Impact 15U Boys
-
Urban Impact 15U Boys with a win over BSA HS Boys - Catania, 42-41
-
BC Select 14U Boys 51 BSA 14U Boys - Dizon 35
-
Slaam 7th Girls Woodson victorious over WPA Bruins 7th Girls Peterson, 41-25
-
Get Ranked 15U Boys 38 Urban Impact 15U Boys 26
-
Drill 4 Skill 7th Boys - Walsh defeats Coast2Coast 13U Boys, 56-31
-
WV Thunder 2025 Girls gets the victory over Armstrong Elite 14U Girls, 58-33
-
FCAA 13/14U Boys Brown defeats Urban Impact 14U Boys, 55-39
-
Slaam 10th Girls Reighard defeats 585 Bobcats HS Girls, 47-12
-
FCAA 13/14U Boys Brown wins 68-29 over BSA 14U Boys - Dizon
-
Urban Impact 14U Boys puts down 304 Select 14U Boys with the 48-37 victory
-
BSA 14U Boys - Scorp emerges victorious in matchup against Penn Hills 8th Boys, 66-54
-
ESF 14U Boys wins 77-55 over BSA 14U Boys - Scorp
-
BSA 14U Boys - Scorp vs Fcaa Pinckney
-
BSA 14U Boys - Scorp puts down Drill 4 Skill 8th Boys - Kaverman with the 44-20 victory
-
4G 14U Boys picks up the 41-20 win against 412 Hype 8th Boys
-
FCAA 13/14U Boys Brown 61 Penn Hills 8th Boys 36
-
Bruins defeats Slaam 10th Girls Dibble, 44-34
-
Slaam 9th Girls Woodson 56 CrossOver 15U Girls 13
-
Tigers Future Stars 15U Boys triumphant over Sim's Raiders Showtime 15U Boys, 57-49
-
Coast2Coast 11U Boys defeats KA 10U Boys, 29-14
-
BSA 11U Boys - Anderson (Jesse) defeats BSA 10/11U Boys - Scorp Castelluci, 25-18
-
Coast2Coast 11U Boys wins 31-21 over BSA 11U Boys - Anderson (Jesse)
-
BSA 11U Boys - Anderson (Jesse) picks up the 27-16 win against KA 10U Boys
-
Coast2Coast 11U Boys defeats BSA 11U Boys - Anderson (Jesse), 36-12
-
Coast2Coast 11U Boys 31 BSA 10/11U Boys - Scorp Castelluci 11
-
KA 10U Boys wins 38-35 over BSA 10/11U Boys - Scorp Castelluci
-
Urban Impact 15U Boys getting it done in win over BSA HS Boys - Catania, 31-28
-
WPA Bruins 11th Girls Nesbit emerges victorious in matchup against Wheeling HS Girls, 39-27
-
Get Ranked 15U Boys puts down Cavs-Simmons 15U Boys with the 40-33 victory
-
WPA Bruins 7th Girls Drennen with a win over Erudite 13U Girls, 37-26
-
BSA 15U Boys - Scorp triumphant over Bassman Ballers 15U Boys, 65-31
-
WPA Bruins 7th Girls Giles 70 Drill 4 Skill 13U Girls Morreale 57
-
Urban Impact 15U Boys wins 46-13 over PA Elite 15U Boys
-
WPA Bruins 11th Girls Cash defeats Wheeling HS Girls, 54-21
-
BSA 15U Boys - Scorp defeats Tigers Future Stars 15U Boys, 65-54
-
Erudite 2021 Girls picks up the 48-18 win against Tussey Mtn HS Girls
-
WPA Bruins 11th Girls Zeise defeats Erudite 2021 Girls, 48-40
-
Slaam 8th Girls 44 Drill 4 Skill 13/14U Girls Morreale 39
-
Sim's Raiders Showtime 15U Boys gets the victory over Bassman Ballers 15U Boys, 51-25
-
ESF 12U Boys puts down Crossfire 12U Boys with the 36-9 victory
-
WPA Bruins 7th Girls Giles triumphant over Drill 4 Skill 13U Girls Morreale, 40-35
-
Slaam 7th Girls Norman wins 17-16 over Court Soldiers MS Girls - Adams (Jesse)
-
Sharpsburg 16U Boys 54 FCAA 10th Boys Murphy 50
-
Urban Impact 16U Boys wins 52-40 over Sharpsburg 16U Boys
-
Coast2Coast 13U Boys 55 BSA 13U Boys - Scorp 52
-
Caveman Academy 7th Boys defeats 212 12/13U Boys, 68-31
-
BSA 13U Boys - Scorp steps up for 44-16 win over PA Elite 13U Boys
-
ESF 13U Boys victorious over Drill 4 Skill 7th Boys - Walsh, 60-23
-
Penn Hills 9th Boys 47 Bassman Ballers 15U Boys 31
-
The Pack 15U Boys defeats WV Renegades Elite 15U Boys, 27-18
-
The Pack 15U Boys wins 24-14 over WV Renegades Elite 15U Boys
-
The Pack 15U Boys defeats WV Renegades Elite 15U Boys, 53-44
-
212 8th Girls puts down Armstrong Elite 14U Girls with the 37-25 victory
-
Erudite 13U Girls wins 30-27 over WPA Bruins 7th Girls Ward
-
Slaam 7th Girls Woodson defeats WPA Bruins 7th Girls Drennen, 33-30
-
WV Elite 13U Girls with a win over WPA Bruins 7th Girls Drennen, 43-31
-
WV Elite 13U Girls with a win over WPA Bruins 7th Girls Peterson, 28-26
-
Slaam 7th Girls Woodson triumphant over WPA Bruins 7th Girls Ward, 32-24
-
Drill 4 Skill 13U Girls Morreale steps up for 41-25 win over WPA Bruins 7th Girls Peterson
-
WPA Bruins 7th Girls Giles getting it done in win over Slaam 7th Girls Woodson, 35-26
-
Drill 4 Skill 13U Girls Morreale picks up the 45-23 win against WPA Bruins 7th Girls Ward
-
Get Ranked 15U Boys getting it done in win over PA Elite 15U Boys, 48-9
-
Urban Impact 15U Boys defeats BSA 15/16U Boys - Nee (Jesse), 52-44
-
ESF 12U Boys wins 38-18 over WV Miners 12U Boys
-
WPA Bruins 11U Girls wins 35-26 over Slaam 4th Girls Matt
-
BSA 15U Boys - Scorp victorious over FCAA 9th Boys Pinkney, 47-43
-
CrossOver 15U Girls puts down ICC Truth 15U Girls with the 35-25 victory
-
Slaam 9th Girls Barlow wins 45-28 over ICC Truth 15U Girls
-
ESF 14U Boys 58 BSA 14U Boys - Adams (Jesse) 28
-
BSA 15U Boys - Scorp picks up the 52-51 win against Penn Hills 9th Boys
-
PA Elite 17U Boys steps up for 50-41 win over BSA 16/17U Boys - Nee
-
WV Elite 13U Girls picks up the 43-32 win against WPA Bruins 7th Girls Giles
-
212 17U Boys puts down BSA 16/17U Boys - Nee with the 69-42 victory
-
Chaos 7th Girls vs WPA Bruins 7th Girls Peterson
-
BSA 12U Girls - Dizon getting it done in win over 212 6th Girls, 20-13
-
ESF 13U Boys gets the victory over Caveman Academy 7th Boys, 58-36
-
Armstrong Elite 14U Girls wins 51-40 over Maltaa 14U Girls
-
Slaam 11th Girls Grate 43 Tussey Mtn HS Girls 22
-
Slaam 8th Girls getting it done in win over WV Edge 8th Girls, 36-28
-
WPA Bruins 8th Girls Davis victorious over WV Edge 8th Girls, 28-19
-
BSA HS Boys - Scorp 59 ESF 16U Boys 34
-
Drill 4 Skill 12U Girls - Alvetro puts down 212 6th Girls with the 23-20 victory
-
Slaam 6th Girls Woodson defeats 212 6th Girls, 42-10
-
BSA HS Boys - Scorp with a win over FCAA 10th Boys Murphy, 47-24
-
Slaam 6th Girls Woodson 35 BSA 12U Girls - Dizon 18
-
Tussey Mtn 16U Girls vs Erudite 2021
-
Slaam 10th Girls Kaiser 56 Central PA Fury 16U Girls 36
Highlights
-
FCAA 13/14U Boys Brown 61 Penn Hills 8th Boys 36
-
BSA 15U Boys - Scorp defeats Tigers Future Stars 15U Boys, 65-54
-
Staten Island Sharks 17U Boys wins 61-47 over Next Level Hoops 17U Boys
-
Urban Impact 16U Boys wins 52-33 over BSA HS Boys - Scorp
-
ESF 12U Boys wins 38-18 over WV Miners 12U Boys
-
BSA 15U Boys - Scorp victorious over FCAA 9th Boys Pinkney, 47-43
-
BSA 14U Boys - Scorp vs Fcaa Pinckney
-
Get Ranked 15U Boys 38 Urban Impact 15U Boys 26
-
Tigers Future Stars 15U Boys triumphant over Sim's Raiders Showtime 15U Boys, 57-49
-
Coast2Coast 11U Boys defeats BSA 11U Boys - Anderson (Jesse), 36-12
-
WV Thunder 2025 Girls puts down Slaam 8th Girls with the 41-13 victory
-
WPA Bruins 10th Girls Benton defeats Slaam 10th Girls Dibble, 55-45
-
Staten Island Sharks 17U Boys defeats 212 17U Boys, 72-62
-
Next Level Hoops 17U Boys with a win over Dribble Kings 17U Boys, 47-23
-
FCAA 13/14U Boys Brown getting it done in win over ESF 14U Boys, 71-47
-
Slaam 10th Girls Dibble 54 Drill 4 Skill HS Girls - Fusetti 34
-
Caveman Academy 7th Boys defeats BSA 13U Boys - Scorp, 64-37
-
Slaam 5th Girls Grate victorious over WPA Bruins 11U Girls, 26-23
-
WV Miners 12U Boys picks up the 45-21 win against BSA 12/13U Boys - Anderson (Jesse)
-
Bruins defeats Slaam 10th Girls Dibble, 44-34
-
Penn Hills 8th Boys victorious over Urban Impact 14U Boys, 50-46
-
ESF 13U Boys victorious over Drill 4 Skill 7th Boys - Walsh, 60-23
-
Slaam 8th Girls defeats WPA Bruins 8th Girls Davis, 37-33
-
WV Thunder 2025 Girls 40 WPA Bruins 8th Girls Gallagher 32
-
BSA HS Boys - Scorp 59 ESF 16U Boys 34
-
Slaam 9th Girls Woodson getting it done in win over WPA Bruins 9th Girls Fairman, 48-37
-
Macs 17U Boys emerges victorious in matchup against Dribble Kings 17U Boys, 54-47
-
Next Level Hoops 17U Boys wins 65-27 over PA Elite 17U Boys
-
ESF 12U Boys wins 36-24 over BSA 12/13U Boys - Castelluci (Carlo)
-
WPA Bruins 7th Girls Giles getting it done in win over Slaam 7th Girls Woodson, 35-26
-
Urban Impact 16U Boys wins 52-40 over Sharpsburg 16U Boys
-
Slaam 5th Girls Grate emerges victorious in matchup against Slaam 4th Girls Kontul, 33-7
-
WPA Bruins 11U Girls wins 35-26 over Slaam 4th Girls Matt
-
Staten Island Sharks 17U Boys defeats Macs 17U Boys, 64-60
-
PA Elite 17U Boys steps up for 50-41 win over BSA 16/17U Boys - Nee
-
BSA 14U Boys - Dizon 50 304 Select 14U Boys 44
-
FCAA 9th Boys Pinkney defeats WV Renegades Elite 15U Boys, 56-24
-
WPA Bruins 11th Girls Nesbit wins 39-31 over Slaam 11th Girls Grate
-
Urban Impact 15U Boys wins 46-13 over PA Elite 15U Boys
-
Drill 4 Skill 7th Girls - Mooney 18 Slaam 7th Girls Norman 16
-
WPA Bruins 8th Girls Gallagher defeats Chaos 8th Girls, 56-38
-
BSA 15U Boys - Scorp defeats Sim's Raiders Showtime 15U Boys, 51-44
-
Drill 4 Skill 13U Girls Morreale steps up for 41-25 win over WPA Bruins 7th Girls Peterson
-
Slaam 4th Girls Kontul defeats Lady Rams 11U Girls, 20-7
-
CrossOver 15U Girls puts down ICC Truth 15U Girls with the 35-25 victory
-
WPA Bruins 11U Girls triumphant over Pitt Vipers 10U Girls, 13-4
-
WPA Bruins 10th Girls Benton victorious over Slaam 10th Girls Reighard, 52-30
-
WPA Bruins 11th Girls Cash 58 Chaos HS Girls 21
-
WPA Bruins 7th Girls Giles triumphant over Drill 4 Skill 13U Girls Morreale, 40-35
-
Slaam 6th Girls Woodson puts down BSA 12U Girls - Dizon with the 35-13 victory
-
WPA Bruins 11th Girls Nesbit emerges victorious in matchup against Slaam 11th Girls Norman, 49-16
-
ESF 12U Boys picks up the 32-28 win against WV Miners 12U Boys
-
Coast2Coast 11U Boys defeats KA 10U Boys, 29-14
-
WPA Bruins 11th Girls Zeise wins 56-18 over Tussey Mtn HS Girls
-
WV Thunder 2025 Girls wins 48-29 over Chaos 8th Girls
-
Slaam 7th Girls Woodson triumphant over WPA Bruins 7th Girls Ward, 32-24
-
Chaos 10/11U Girls gets the victory over Lady Rams 11U Girls, 34-9
-
Get Ranked 15U Boys getting it done in win over PA Elite 15U Boys, 48-9
-
FCAA 13/14U Boys Brown defeats ESF 14U Boys, 61-48
-
Caveman Academy 7th Boys picks up the 61-32 win against Coast2Coast 13U Boys
-
Crossfire 12U Boys gets the victory over Bassman Ballers 12U Boys, 21-16
-
BSA 12U Girls - Dizon getting it done in win over 212 6th Girls, 20-13
-
Slaam 11th Girls Grate defeats Chaos HS Girls, 49-25
-
Slaam 10th Girls Kaiser 56 Central PA Fury 16U Girls 36
-
Slaam 8th Girls with a win over Team Barjolo 14U Girls, 40-20
-
ESF 13U Boys with a win over 212 12/13U Boys, 76-27
-
212 17U Boys 59 TNBA Demons 17U Boys - Reddy 43
-
Urban Impact 16U Boys 57 FCAA 10th Boys Johnson 40
-
Sharpsburg 16U Boys getting it done in win over Team 304 16U Boys, 47-45
-
Slaam 10th Girls Reighard defeats 585 Bobcats HS Girls, 47-12
-
Urban Impact 15U Boys defeats BSA 15/16U Boys - Nee (Jesse), 52-44
-
Staten Island Sharks 17U Boys 67 Caveman Highlanders 11th Boys 58
-
Dribble Kings 17U Boys steps up for 46-36 win over BSA HS Boys - Rogers
-
WPA Bruins 10th Girls Benton 44 Drill 4 Skill HS Girls - Fusetti 13
-
ESF 16U Boys getting it done in win over FCAA 10th Boys Murphy, 57-44
-
WPA Bruins 9th Girls Fairman defeats Court Soldiers North 15U Girls - Castelluci (Carlo), 50-11
-
Slaam 9th Girls Barlow wins 45-28 over ICC Truth 15U Girls
-
Dribble Kings 17U Boys defeats Caveman Highlanders 11th Boys, 52-51
-
Urban Impact 15U Boys emerges victorious in matchup against BSA HS Boys - Catania, 28-21
-
212 17U Boys puts down BSA 16/17U Boys - Nee with the 69-42 victory
-
Central PA Fury 16U Girls emerges victorious in matchup against WPA Bruins 10th Girls Coddington, 41-37
-
Next Level Hoops 17U Boys defeats TNBA Demons 17U Boys - Reddy, 41-40
-
Slaam 9th Girls Barlow wins 45-12 over BSA HS Girls - Dizon
-
Slaam 10th Girls Dibble defeats 585 Bobcats HS Girls, 60-27
-
Slaam 11th Girls Grate wins 46-43 over WPA Bruins 11th Girls Zeise
-
ICC Truth 15U Girls defeats Court Soldiers North 15U Girls - Castelluci (Carlo), 47-7
-
FCAA 10th Boys Johnson steps up for 54-31 win over Team 304 16U Boys
-
Slaam 10th Girls Reighard steps up for 54-11 win over Tussey Mtn 16U Girls
-
Slaam 10th Girls Dibble defeats 585 Bobcats HS Girls, 41-17
-
BSA 15U Boys - Scorp triumphant over Bassman Ballers 15U Boys, 65-31
-
WPA Bruins 10th Girls Benton wins 55-10 over Court Soldiers HS Girls - Edwards
-
Slaam 9th Girls Woodson wins 50-20 over BSA HS Girls - Dizon
-
Caveman Academy 7th Boys defeats 212 12/13U Boys, 68-31
-
Drill 4 Skill HS Girls - Fusetti emerges victorious in matchup against WPA Bruins 10th Girls Coddington, 42-38
-
Staten Island Sharks 17U Boys wins 57-37 over BSA HS Boys - Rogers
-
WV Thunder 2025 Girls 44 Maltaa 14U Girls 16
-
Slaam 7th Girls Norman victorious over WPA Bruins 8th Girls McCoy, 24-13
-
Cavs-Simmons 15U Boys 45 BSA HS Boys - Catania 29
-
Slaam 10th Girls Kaiser 39 Court Soldiers HS Girls - Edwards 14
-
TNBA Demons 17U Boys - Reddy getting it done in win over School of Hoops 17U Boys, 81-61
-
Sharpsburg 16U Boys 54 FCAA 10th Boys Murphy 50
-
Next Level Hoops 17U Boys wins 72-32 over BSA 16/17U Boys - Nee
-
Erudite 2021 Girls picks up the 48-18 win against Tussey Mtn HS Girls
-
BSA 14U Boys - Adams (Jesse) triumphant over Drill 4 Skill 8th Boys - Kaverman, 27-22
-
Sim's Raiders Showtime 15U Boys picks up the 55-47 win against Penn Hills 9th Boys
-
ESF 13U Boys steps up for 62-33 win over Caveman Academy 7th Boys
-
FCAA 9th Boys Pinkney defeats Shaler 15U Boys, 55-35
-
ESF 16U Boys defeats Team 304 16U Boys, 62-55
-
Cavs-Simmons 15U Boys with a win over BC Select 14/15U Boys, 59-36
-
Armstrong Elite 14U Girls wins 51-40 over Maltaa 14U Girls
-
Drill 4 Skill 7th Girls - Mooney defeats WPA Bruins 8th Girls McCoy, 34-15
-
Slaam 7th Girls Norman wins 17-16 over Court Soldiers MS Girls - Adams (Jesse)
-
School of Hoops 17U Boys emerges victorious in matchup against 212 17U Boys, 63-51
-
Sim's Raiders Showtime 15U Boys gets the victory over Bassman Ballers 15U Boys, 51-25
-
Tigers Future Stars 15U Boys picks up the 59-44 win against The Pack 15U Boys
-
FCAA 13/14U Boys Brown wins 68-29 over BSA 14U Boys - Dizon
-
WPA Bruins 11th Girls Zeise defeats Erudite 2021 Girls, 48-40
-
WPA Bruins 8th Girls Davis 52 Team Barjolo 14U Girls 16
-
BSA HS Boys - Scorp triumphant over FCAA 10th Boys Johnson, 61-50
-
Slaam 11th Girls Grate 43 Tussey Mtn HS Girls 22
-
212 12/13U Boys 45 PA Elite 13U Boys 19
-
Drill 4 Skill 7th Girls - Mooney wins 18-8 over Court Soldiers MS Girls - Adams (Jesse)
-
Urban Impact 14U Boys puts down 304 Select 14U Boys with the 48-37 victory
-
BC Select 14U Boys wins 56-55 over BSA 14U Boys - Catania
-
ESF 12U Boys steps up for 47-16 win over Drill 4 Skill 7th Boys-Walsh
-
Slaam 10th Girls Dibble defeats Tussey Mtn 16U Girls, 46-13
-
Slaam 7th Girls Woodson victorious over WPA Bruins 7th Girls Peterson, 41-25
-
The Pack 15U Boys defeats WV Renegades Elite 15U Boys, 53-44
-
The Pack 15U Boys defeats WV Renegades Elite 15U Boys, 27-18
-
ESF 14U Boys 58 BSA 14U Boys - Adams (Jesse) 28
-
WV Thunder 2025 Girls gets the victory over Armstrong Elite 14U Girls, 58-33
-
ESF 12U Boys victorious over Bassman Ballers 12U Boys, 48-11
-
WV Miners 12U Boys defeats BSA 12/13U Boys - Castelluci (Carlo), 29-25
-
The Pack 15U Boys wins 24-14 over WV Renegades Elite 15U Boys
-
WPA Bruins 8th Girls Davis victorious over WV Edge 8th Girls, 28-19
-
BSA 12U Girls - Dizon steps up for 22-12 win over Drill 4 Skill 12U Girls - Alvetro
-
Coast2Coast 11U Boys 31 BSA 10/11U Boys - Scorp Castelluci 11
-
Get Ranked 15U Boys 39 BSA 15/16U Boys - Nee (Jesse) 37
-
Drill 4 Skill 7th Boys - Walsh defeats Coast2Coast 13U Boys, 56-31
-
BSA 13U Boys - Scorp steps up for 44-16 win over PA Elite 13U Boys
-
WV Elite 13U Girls with a win over WPA Bruins 7th Girls Peterson, 28-26
-
WPA Bruins 11th Girls Nesbit emerges victorious in matchup against Wheeling HS Girls, 39-27
-
Penn Hills 8th Boys wins 65-40 over 4G 14U Boys
-
Drill 4 Skill 13U Girls Morreale picks up the 45-23 win against WPA Bruins 7th Girls Ward
-
Slaam 6th Girls Woodson defeats 212 6th Girls, 42-10
-
ESF 12U Boys puts down Crossfire 12U Boys with the 36-9 victory
-
BC Select 14U Boys 51 BSA 14U Boys - Dizon 35
-
KA 10U Boys wins 38-35 over BSA 10/11U Boys - Scorp Castelluci
-
Slaam 5th Girls Grate wins 43-3 over Lady Rams 11U Girls
-
Slaam 8th Girls getting it done in win over WV Edge 8th Girls, 36-28
-
WV Miners 12U Boys 37 BSA 12/13U Boys - Anderson (Jesse) 20
-
4G 12U Boys with a win over Bassman Ballers 12U Boys, 44-12
-
WPA Bruins 7th Girls Drennen with a win over Erudite 13U Girls, 37-26
-
Slaam 8th Girls 44 Drill 4 Skill 13/14U Girls Morreale 39
-
Coast2Coast 11U Boys wins 31-21 over BSA 11U Boys - Anderson (Jesse)
-
412 Hype 8th Boys defeats Drill 4 Skill 8th Boys - Kaverman, 38-14
-
4G 14U Boys picks up the 41-20 win against 412 Hype 8th Boys
-
WPA Bruins 9th Girls Fairman 53 CrossOver 15U Girls 14
-
BSA 12/13U Boys - Anderson (Jesse) emerges victorious in matchup against Crossfire 12U Boys, 44-15
-
WPA Bruins 11U Girls 19 Slaam 4th Girls Matt 10
-
WPA Bruins 8th Girls Gallagher 47 212 8th Girls 20
-
WPA Bruins 11th Girls Cash defeats Wheeling HS Girls, 54-21
-
BSA 14U Boys - Scorp emerges victorious in matchup against Penn Hills 8th Boys, 66-54
-
Drill 4 Skill 12U Girls - Alvetro puts down 212 6th Girls with the 23-20 victory
-
BSA 11U Boys - Anderson (Jesse) picks up the 27-16 win against KA 10U Boys
-
Slaam 4th Girls Kontul wins 33-4 over Pitt Vipers 10U Girls
-
WV Elite 13U Girls with a win over WPA Bruins 7th Girls Drennen, 43-31
-
WPA Bruins 7th Girls Giles 70 Drill 4 Skill 13U Girls Morreale 57
-
BSA 15/16U Boys - Nee (Jesse) wins 32-25 over BSA HS Boys - Catania
-
Caveman Highlanders 11th Boys 58 BSA HS Boys - Rogers 38
-
Urban Impact 16U Boys 36 BSA HS Boys - Scorp 29
-
Shaler 15U Boys defeats WV Renegades Elite 15U Boys, 53-27
-
Slaam 9th Girls Barlow wins 47-8 over Court Soldiers North 15U Girls - Castelluci (Carlo)
-
Team Barjolo 14U Girls wins 33-31 over K-Smack 8th Girls
-
Slaam 9th Girls Woodson 56 CrossOver 15U Girls 13
-
Court Soldiers MS Girls - Adams (Jesse) wins 14-13 over WPA Bruins 8th Girls McCoy
-
BSA 15U Boys - Scorp picks up the 52-51 win against Penn Hills 9th Boys
-
Urban Impact 16U Boys 59 Sharpsburg 16U Boys 40
-
Drill 4 Skill 7th Girls - Mooney getting it done in win over Slaam 7th Girls Norman, 24-12
-
Slaam 7th Girls Woodson defeats WPA Bruins 7th Girls Drennen, 33-30
-
Drill 4 Skill HS Girls - Fusetti triumphant over Slaam 10th Girls Kaiser, 44-43
-
Penn Hills 8th Boys emerges victorious in matchup against BSA 14U Boys - Adams (Jesse), 44-25
-
BSA 14U Boys - Scorp puts down Drill 4 Skill 8th Boys - Kaverman with the 44-20 victory
-
WPA Bruins 8th Girls Davis wins 49-21 over K-Smack 8th Girls
-
Slaam 6th Girls Woodson wins 27-12 over Drill 4 Skill 12U Girls - Alvetro
-
Shaler 15U Boys wins 53-51 over Tigers Future Stars 15U Boys
-
BSA 12/13U Boys - Anderson (Jesse) 37 BSA 12/13U Boys - Castelluci (Carlo) 31
-
Penn Hills 9th Boys 47 Bassman Ballers 15U Boys 31
-
BSA 13U Boys - Scorp emerges victorious in matchup against Drill 4 Skill 7th Boys - Walsh, 42-34
-
Get Ranked 15U Boys puts down Cavs-Simmons 15U Boys with the 40-33 victory